Bognárné Kisvári Csilla

Cégvezető/Chairman/Firmenleiterin
Mobil:+36(20)228 1145
E-mail: csilla@dtdexpress.hu

Bognár Gergely

Ügyvezető igazgató/Managing director/Firmenleiterin
Mobil:+36(20)268 2117
E-mail: gergo@dtdexpress.hu

Tűzhányó Roland

Cégvezető/Chairman/Vertriebsmanager
Mobil:+36(20)227 7758
E-mail: roland@dtdexpress.hu

Orosz Dóra

Orosz Dóra

Operatív vezető / Operations Manager / Operations Manager
Mobil:+36(20)214 0922
E-mail: dora.orosz@dtdexpress.hu

Lengyel Zoltán

right

Közúti fuvarszervező/Road freight operator/Operator für Straßengüterverkehr
Mobil:+36(20)258 3787
E-mail: z.lengyel@dtdexpress.hu

Patonai Nikolett

Patonai Nikolett

right

Közúti fuvarszervező/Road freight operator/Operator für Straßengüterverkehr
Mobil:+36(20)482 0796
E-mail: niki@dtdexpress.hu

Horváth Gergely

right

Közúti fuvarszervező/Road freight operator/Operator für Straßengüterverkehr
Mobil:+36(20)516 4332
E-mail: geri@dtdexpress.hu

Benkő Bence

rightrightright

Szállítmányozási ügyintéző/Freight coordinator / Operator für güterverkehr
Mobil: +36(20)510 7077
E-mail: bence@dtdexpress.hu

Diósi Norbert

rightrightright

Szállítmányozási ügyintéző/Freight coordinator / Operator für güterverkehr
Mobil:+36(20)409 6334
E-mail: norbert@dtdexpress.hu

Horváth Csilla

rightrightright

Szállítmányozási ügyintéző/Freight coordinator / Operator für güterverkehr
Mobil: +36(20)394 0130
E-mail: horvath@dtdexpress.hu

Czunyi Kinga

Pénzügyi munkatárs / Financial assistant
Mobil: +36(20)404 9774
Fax . : +36(34)200 209
E-mail: kinga@dtdexpress.hu

Weiszdorn Enikő

Pénzügyi munkatárs / Financial assistant
Mobil: +36(34)200 210
Fax . : +36(34)200 209
E-mail: eniko@dtdexpress.hu
KÍNÁBÓL
VASÚTON OLCSÓBB!
Spóroljon pénzt és időt!
KATTINTSON!
Ár-érték arányban optimális megoldás időre vetítve.